Co je z Moravy, to je dobré


My na Moravě děláme věci poctivě. A s důrazem na vztahy. Máme nejmazanější makléře a nejmilejší obchodníky. Jsme féroví a otevření. Jinak než dobře by nás to nebavilo. Proto rosteme nejrychleji v Česku. Z Moravy.


Jsme to, co hledáte. Protože:


Nejvýhodnější ceny

Dodáváme jen ten nejlepší plyn a elektřinu z Moravy za férové nízké ceny.


Parametry nastavujete vy. My to zařídíme

Nefrkáme smlouvy jako Baťa cvičky. Zajímá nás, jak to udělat, abyste byli opravdu spokojení. Na začátku se vás vždy ptáme, co potřebujete. A pak se to pokusíme zařídit tak, aby to fungovalo na obě strany.


Řekněte nám

Zbavíme vás závazků. Do týdne. Na naše triko

A od kdy tohle všechno dostanete? Hned. Z vašich předchozích závazků vás vysekáme do týdne. Na náš účet.


Přejděte k nám

S cenou to umíme zostra

Jsme nejlevnější, protože na trhu s energiemi jsme jako štika v rybníce. Je to naše největší vášen. Posledních téměř deset let. Už teď máme nakoupeno za ceny, o kterých se ostatním jen zdá. Pro vás.

Jedna cena, jedna smlouva, žádný úvazek

Máme jeden tarif s jednou cenou a žádným závazkem. Děláme prostě skvělý plyn. Na složité věci nemáme čas ani my, ani vy.


Mrkněte na cenu

Ani jeden papír. Ani jedna cesta na úřad.

Žijeme ve 21. století. Fronty na pošte a klientská centra s pořadníky už máme za sebou. Všechno do poslední tečky vyřídíte od klávesnice.

(Pokud ale preferujete osobní kontakt, samozřejmě vám uvaříme tu nejlepší kávu v našem klientském centru v Brně!)

Spoléháme sami na sebe. Máme vlastní zásobníky

Domácnost musí šlapat. Den co den. A to chce stabilní energii. V našich zásobnících nyní držíme více než 200 mil. m3 plynu. Jako vaši rezervu. Kdyby něco.

Máme rádi vztahy

Po celou dobu, kdy budete u nás, budete mít k dispozici číslo na jednoho z nás. Budeme v kontaktu, kdykoliv to budete potřebovat. Jednou za čas vás také rádi navštívíme.

Vítejte v rodině

Jsme společnost s rodinnou atmosférou. Naše práce nás baví a naše vztahy přesahují její rámec. Kdykoliv s námi budete mluvit, chceme, abyste měli tenhle pocit i vy. Vítejte na Moravě!


Připojte se na naši energii

S čím vám můžeme pomoct?

Jsme tu každý všední den do 16:00. Dejte vědět, co pro vás můžeme udělat. Zavolejte, pošlete mail nebo napište přes Messenger.

Newsletter

Nechte nám váš e-mail a my za vás budeme hlídat trh s energiemi. Dáme vám vědět, až to bude opravdu stát za to. Slibujeme, že vás nebudeme obtěžovat marketingovou vatou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.